Konfliktinių sprendimų administratorius

Apie

Memas “Forum Cinemas konfliktinių sprendimų administratorius” – frazė iš susirašinėjimo tarp “Forum Cinemas” organizuoto konkurso laimėtojos ir “Forum Cinemas” “Facebook” puslapio administratoriaus. Pokalbyje panaudota frazė ir konfliktinių sprendimų administratoriaus įvaizdis montuojamas prie įvairių Lietuvos ir pasaulinių konfliktų taip sureikšminant administratoriaus vaidmenį.

Ištakos

2012 metų liepos 12 dieną Facebook tinkle Lina Prielaidaitė pasidalino ekrano nuotrauka, kurioje matosis jos ir “Forum Cinemas” “Facebook” puslapio administratoriaus susirašinėjimas dėl laimėto prizo.

Pokalbio nuotrauka.

Pokalbiui pakrypus į derybas dėl papildomo bilieto, “Forum Cinemas” atstovas prisistatė kaip “konfliktinių sprendimų administratorius”.

Paplitimas

Nors “Facebook” tinkle kilusios diskusijos sukosi apie pokalbio toną ir papildomus bilietus, netrukus pasirodė fotomontažai su FC konfliktinių sprendimų administratoriumi. Dažniausiai naudojama futbolininko Mario Balotelli nuotrauka. Pokalbio nuotrauka pasidalino ir tinklaraštis “Dansu”.

Liepos 19 d. “Forum Cinemas” savo “Facebook” puslapyje pasidalino vienu iš fotomontažų.

Paruošė LOLz.lt © Atnaujinta: 2012-07-12

Verta peržiūrėti

UP